Hry a klamy, to nás baví – MŠ Žďárská

Hry a klamy – to nás baví   Předškolní děti z mateřské školy na Žďárské ulici navštívily v Muzeu nové generace ve žďárském zámku putovní …

Hry a klamy, to nás baví – MŠ Žďárská

Hry a klamy – to nás baví

Předškolní děti z mateřské školy na Žďárské ulici navštívily v Muzeu nové generace ve žďárském zámku putovní výstavu libereckého zábavně naučného centra IQ park s více než 70 interaktivními exponáty, hlavolamy, kvízy a hádankami.

Expozice byla hravá, zábavná a hlavně poučná. Děti byly zaujaté jednotlivými exponáty, prozkoumávaly je, dozvěděly se mnoho nových informací. Otestovaly si své smysly, získaly nové poznatky o lidském těle, poznávaly samy sebe, pronikly do prvotních poznatků z oblasti fyziky. Rozvíjely si své schopnosti a dovednosti, otestovaly si, co dokáží zvládnout, stihnout….Rozvíjely svou zručnost, hravost, myšlení a trpělivost. Experimentovaly a objevovaly podstatu různých jevů.