Adventní odpoledne na Podlesí – MŠ Drobného

ADVENTNÍ ODPOLEDNE NA PODLESÍ Blížící se čas vánoční, čas klidné mysli a adventního rozjímání nás inspiroval ke krásné akci pro rodiče a děti. V malebné pohádkové …

Adventní odpoledne na Podlesí – MŠ Drobného

ADVENTNÍ ODPOLEDNE NA PODLESÍ

Blížící se čas vánoční, čas klidné mysli a adventního rozjímání nás inspiroval ke krásné akci pro rodiče a děti. V malebné pohádkové vesničce na Podlesí pro nás připravili adventní odpoledne, a kdo se chtěl zastavit a prožít se svými dětmi hezké chvilky se mohl na tuto akci přihlásit. Společně jsme odjeli autobusem, a již cestou jsme se pohádkově naladili pohledem na krásně zasněžené lesy, celou krajinu a nechali jsme všechny starosti někde mimo nás. V pohádkovém Podlesí nás přivítal Anděl, který děti a rodiče provedl zasněženou vesničkou, vyprávěl pohádky s pomocí dětí, všude krásně svítila vánoční světýlka, u kouzelného stromu jsme zpívali koledy a dozvěděli jsme se i příběh o Ježíškovi. Samozřejmě že nechybělo ani povídání o čertech a andílcích, kteří společně bydlí v jednom z pohádkových domečků. Potom jsme šli ke kašpárkovi, a ten si s námi vyráběl svícínek z jablíčka, větviček a ozdůbek na vánoční stůl. V průběhu našeho tvoření jsme mohli popíjet vánoční čaj, rodiče svařené vínko a nechybělo ani vánoční cukroví. Pohodová, klidná vánoční atmosféra, příjemní lidé kolem nás, to vše přispělo ke spokojenosti všech zúčastněných rodičů, dětí i paní učitelek. Děkujeme personálu na Podlesí za pěkně připravenou akci pro naši školku.