Bramboriáda – MŠ Žďárská

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

„Brambory, brambory, to je strava naše“ Krásné čtvrteční odpoledne 4.10.2018 bylo v mateřské škole na Žďárské ulici ve znamení typických podzimních prací. Děti si společně …

Bramboriáda – MŠ Žďárská

„Brambory, brambory, to je strava naše“

Krásné čtvrteční odpoledne 4.10.2018 bylo v mateřské škole na Žďárské ulici ve znamení typických podzimních prací. Děti si společně s rodiči a paní učitelkami užívaly Bramboriádu. Zdolávaly celkem osm disciplín, jako např. sběr brambor, převážení brambor v korbičce, řazení brambor podle velikosti, skákání v pytli apod. Děti si společně s rodiči také vyrobily svého bramboráčka z brambor a přírodnin. Paní kuchařky a paní uklizečky všem připravily za odměnu velkou dobrotu v podobě plněných brambor zapečených v troubě. Jsme rády, že jsme přispěly k příjemnému prožití krásného podzimního odpoledne dětem i jejich rodičům.