Mateřská škola

Celé Česko čte dětem

/ Krejčí Alena

Celé Česko čte dětem

Celé Česko čte dětem

Do třídy Koťat za dětmi přišla maminka našeho Viktorka a rámci projektu Celé Česko čte dětem a přečetla pohádku Příběh hraček z knihy 365 pohádek do postýlky. Po pohádce na děti čekalo veliké překvapení a to cesta za pokladem. Děti hledaly cestu podle vyznačené trasy na mapě, cestou plnily různé sportovní úkoly. V závěru si nakrmily na rybníce Kazmírák kačenky, viděly i malé káčátka. Pak už zbývalo jen najít vytoužený poklad a i to se dětem podařilo. Děkujeme mamince Viktorka za krásně strávené dopoledne.

Mateřská škola Nové Město na Moravě

Drobného 299
592 31 Nové Město na Moravě
ředitelka: Mgr. Soňa Šikolová
telefon: 566 598 201
datová schránka: qj6uvj4
IČO: 70995559
e-mail: sona.sikolova@nmnm.cz

zástupce: Mgr. Jitka Novotná
telefon: 566 598 202
e-mail: jitka.novotna@nmnm.cz

Kontakty na všechny zaměstnance

Školní jídelna

vedoucí: Hana Kloudová
telefon: 566 598 208
mobil: 778 405 725
e-mail: hana.kloudova@nmnm.cz

JIDELNÍ LÍSTEK


Zobrazit větší mapu

Mateřská škola jako příspěvková organizace vznikla v roce 2003 sloučením pěti pracovišť. V současné době tvoří mateřskou školu čtyři pracoviště.Mateřská škola

dotace_mssablony2