Čtyřlístkování – MŠ Drobného

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

ČTYŘLÍSTKOVÁNÍ Pod tímto názvem se skrývá první odpolední akce pro děti a jejich rodinné příslušníky v tomto školním roce, která proběhla v úterý 18. 9. v prostorách zahrad …

Čtyřlístkování – MŠ Drobného

ČTYŘLÍSTKOVÁNÍ

Pod tímto názvem se skrývá první odpolední akce pro děti a jejich rodinné příslušníky v tomto školním roce, která proběhla v úterý 18. 9. v prostorách zahrad školky na Drobného ulici. Pro děti ji připravily maminky ze sdružení rodičů Čtyřlístek ve spolupráci s učitelkami i provozními pracovnicemi. Byla nachystaná spousta zajímavých úkolů, bohaté pohoštění a obchůdek s dárečky. Děti si procházely připravená stanoviště s úkoly, za jejichž splnění dostávaly barevné žetonky, za které mohly „nakupovat“ v pestrobarevném obchůdku pod altánem to, co jim padlo do oka. Každý se mohl občerstvit pečenými dobrůtkami od maminek a bohatým výběrem ovoce či zeleniny. Bylo opravdu veselo, rodiče si povídali, děti se smály a sluníčko krásně hřálo. Zkrátka příjemně prožité společné hravé odpoledne.