Mateřská škola

Cvičení s dětmi

/ Krejčí Alena

Cvičení s dětmi

Cvičení s dětmi

V období před 2. ročníkem naší Olympiády všechny třídy pilně trénovaly a zdokonalovaly své pohybové dovednosti. Děti běhaly, skákaly, házely míčky. Aby se jim sportovní aktivity ještě více dařily, přišla je do všech čtrnácti tříd motivovat paní ředitelka se svým cvičením. Děti si mohly vyzkoušet svou rovnováhu a obratnost na speciálním dlouhém cvičebním válci nebo cvičení s kartičkami se znázorněným pohybem. Byly moc šikovné a zdatné. Za odměnu přečetla dětem v rámci projektu Celé Česko čte dětem příběh dvou neobvyklých kamarádů Linky a Bodu. Děti čtení s obrázky moc zajímalo a bavilo. Knihu si mohly půjčit a číst si z ní také samy. Podle nápaditých ilustrací dokázaly příběh báječně převyprávět. Děkujeme paní ředitelce za její povídání i cvičení s dětmi.

Mateřská škola Nové Město na Moravě

Drobného 299
592 31 Nové Město na Moravě
ředitelka: Mgr. Soňa Šikolová
telefon: 566 598 201
datová schránka: qj6uvj4
IČO: 70995559
e-mail: sona.sikolova@nmnm.cz

zástupce: Mgr. Jitka Novotná
telefon: 566 598 202
e-mail: jitka.novotna@nmnm.cz

Kontakty na všechny zaměstnance

Školní jídelna

vedoucí: Hana Kloudová
telefon: 566 598 208
mobil: 778 405 725
e-mail: hana.kloudova@nmnm.cz

JIDELNÍ LÍSTEK


Zobrazit větší mapu

Mateřská škola jako příspěvková organizace vznikla v roce 2003 sloučením pěti pracovišť. V současné době tvoří mateřskou školu čtyři pracoviště.Mateřská škola

dotace_mssablony2