Divadlo O Balynce – MŠ Drobného

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

O BALYNCE A TŘÍDĚ Nízkých kamarádů Tak se jmenovala pohádka o Květinové ulici, kouzelné zahradě, štěněti Balynce, partě kluků a jiných podivuhodných postavičkách, ale hlavně …

Divadlo O Balynce – MŠ Drobného

O BALYNCE A TŘÍDĚ Nízkých kamarádů

Tak se jmenovala pohádka o Květinové ulici, kouzelné zahradě, štěněti Balynce, partě kluků a jiných podivuhodných postavičkách, ale hlavně o třídění odpadu. Za pohádkou jsme se vypravili s předškoláky z MŠ Drobného v pátek 18. 5. 2018 autobusem do Městského divadla ve Žďáru nad Sázavou. Pohádkové postavy s našimi předškoláky rozezněly divadlo písní s environmentální tematikou, nejhlasitější byl refrén:

Halalí, tralalí,

Netřídí jen pomalí,

Halalí, tralalí,

Netřídí jen hňup.