Hledali jsme poklad – MŠ Žďárská

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

Hledali jsme poklad Ve středu 5.6. 2019 se všechny děti z MŠ Žďárská nemohly dočkat odjezdu na výlet k rybníku Sykovec a rekreačnímu areálu penzionu …

Hledali jsme poklad – MŠ Žďárská

Hledali jsme poklad

Ve středu 5.6. 2019 se všechny děti z MŠ Žďárská nemohly dočkat odjezdu na výlet k rybníku Sykovec a rekreačnímu areálu penzionu Horník.
Proč se tolik těšily? Protože jely hledat poklad!
Luxusní počasí, dobrá nálada, společnost kamarádů a mohlo se vyrazit.
Nejdříve děti posvačily v přírodě, porozhlédly se po okolí a pak už hurá plnit úkoly po cestě za pokladem. Co myslíte? Našly? No, samozřejmě za velké radosti našly! Poklad si však musely zasloužit různými aktivitami jako je hod šiškou na cíl, poznávání stromů, keřů, zvířat, rostlin, učily se správnému chování v lese a mnoho dalších. Při volných aktivitách děti využily zajímavých herních prvků, kterými je areál u Horníku vybaven, her s míčem, ale třeba i odpočinku na dece. Nemalé těšení dětí bylo i na zakoupení zmrzliny. Děti prožily příjemné dopoledne v přírodě a krásném lese naší malebné Vysočiny.