Ježíšek v MŠ Slavkovice

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

I do naší školky přišel Ježíšek … Poslední týden jsme si to všichni velice užívali. Pekli jsme a ochutnávali cukroví, vařili si voňavý čaj, četli …

Ježíšek v MŠ Slavkovice

I do naší školky přišel Ježíšek …

Poslední týden jsme si to všichni velice užívali. Pekli jsme a ochutnávali cukroví, vařili si voňavý čaj, četli vánoční příběhy, donesli do krmelce zvířátkům dobroty a dokonce k nám přišel i Ježíšek … Dopoledne jsme rozbalovali vánoční nadílku, povídali a ukazovali si nejrůznější vánoční zvyky a odpoledne už patřilo jen rodičům a dětem. Čertovské dovádění v podobě říkadel se střídalo s trochou hudby, tance a zpěvu. Po té, co děti ukázaly, co se všechno naučily, šly se svými blízkými vyrábět andělíčka. O úsměvy na tvářích v ten den nebyla nouze a o tom to vlastně je.