Leden v MŠ Pohledec

Leden v Pohledci V novém roce jsme se sešli poprvé 3. ledna. Všechny děti plné zážitků s nadšením vyprávěly, co dostaly pod stromeček.   Nedělní odpoledne 15. ledna …

Leden v MŠ Pohledec

Leden v Pohledci

Nedělní odpoledne 15. ledna patřilo dětskému karnevalu v pohledeckém kulturním domě, který pořádali rodiče našich dětí. Děti celé natěšené se scházely v rozmanitých maskách. Karneval začal průvodem masek ve vyzdobeném KD. Odpoledne bylo plné soutěží, tancování a radosti z krásné tomboly. I mlsné jazýčky si přišly na své. Již tradičně se karneval vydařil.

Týden od 22. do 26. ledna patřil nám lyžařům, měli jsme totiž v naší MŠ lyžařský výcvik. Kromě jedné dívky, která jezdí na sjezdovkách si všechny děti přinesly lyže a s nadšením lyžovaly. Tratě byly připraveny ve spolupráci s místní TJ. Děti se s vervou pustily do stopy.  Jezdily okruhy – někdo jel každý den 6 – 7 x. Celý týden nám sníh vydržel, sice ho mírně ubývalo, ale stále jsme jezdili.  Byl to krásný týden, v jehož závěru děti dostaly medaili a diplom.