Leden v MŠ Slavkovice

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

Karneval ve Slavkovicích Opět po roce jsme se všichni 13. ledna sešli v KD ve Slavkovicích. Přišly mezi nás různé tradiční pohádkové postavy, ale nechyběly ani …

Leden v MŠ Slavkovice

Karneval ve Slavkovicích

Opět po roce jsme se všichni 13. ledna sešli v KD ve Slavkovicích. Přišly mezi nás různé tradiční pohádkové postavy, ale nechyběly ani masky z moderní doby. Moderátor David Hamerský připravil pro děti plno zajímavých soutěží a her. Tancovalo se, zpívalo a jako třešničkou na dortu byla úžasná laserová show. Karnevalové veselí se velmi vydařilo a nejen děti si užily krásné sobotní odpoledne.

 

Lyžařský výcvik na zahradě ve Slavkovicích

Hurá sníh …   A tak i my jsme mohli konečně zahájit lyžařský výcvik. Děti si už od pondělí nosily lyže a každý den na naší zahradě pilně trénovaly. Někteří měly „prkýnka“ poprvé na nohou, jiní se této olympijské disciplíně již věnovaly. Radost z pohybu zvítězila a tak i ti méně zdatní lyžaři, odcházeli v pátek ze školky se zaslouženou medailí.