Masopust ve školce – MŠ Drobného

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

MASOPUST VE ŠKOLCE – MŠ DROBNÉHO Celý týden probíhal v naší školce v duchu tradice masopustu. Děti vyráběly barevné masky a legrační čepičky, učily se …

Masopust ve školce – MŠ Drobného

MASOPUST VE ŠKOLCE – MŠ DROBNÉHO

Celý týden probíhal v naší školce v duchu tradice masopustu. Děti vyráběly barevné masky a legrační čepičky, učily se veselé říkanky a písničky, hrály zábavné hry, povídaly si. Školku provoněly dětmi připravované smažené koblížky. Na konci týdne se naše školka proměnila ve svět nejrůznějších pohádkových postaviček. Nebyl to den jen tak obyčejný, ale byl to všemi netrpělivě očekávaný den karnevalový. Rej masek byl opravdu veselý a barevný. Nechyběl tanec, hry a legrace, ani průvod masek celou školkou, který šel potěšit a zazpívat i paní ředitelce, paním ekonomkám a kuchařkám. Velký karnevalový den sice skončil, ale pohádková veselice plná tance a smíchu zůstane ve vzpomínkách dětí.