Mikulášská nadílka v mateřské škole

Martina Jůnová  Sdílet článek na nebo

Mikulášská nadílka v mateřské škole

Mikulášská nadílka v mateřské škole

V pátek 4.12. se už od rána v celé naší školce rozezněl cinkot zvonků a čertovských řetězů. Pro děti to byl den plný očekávání. Někdo se na příchod Mikuláše, anděla a čerta těšil, jiný měl obavy, protože ne každý byl po celý rok hodný.
Zvláštní atmosféra nastala, když do třídy důstojně vstoupil Mikuláš v doprovodu anděla a čerta. V očích dětí se objevil strach, napětí a občas i slzičky, ale útěchu našly v náruči svých paní učitelek. Děti byly statečné a odvážné, přednesly básničky, zpívaly mikulášské písničky. Čert žádné zlobivé děti nenašel a tak musel odejít s nepořízenou. Mikuláš dětem nadělil balíčky s ovocem a sladkostmi. Nebeská návštěva se rozloučila a spěchala do dalších tříd.
Těšíme se zase na příští rok.
Děkujeme všem zaměstnancům za přípravu mikulášské nadílky.