MILUKÁŠSKÁ NADÍLKA NA PODLESÍ – MŠ DROBNÉHO

Jaroslava Fišarová  Sdílet článek na nebo

  Letos jsme se vydali za čerty autobusem na Podlesí do krásné pohádkové vesničky, kde mají andílci a čertíci svoje nebíčko a peklíčko. Přivítal nás …

 

Letos jsme se vydali za čerty autobusem na Podlesí do krásné pohádkové vesničky, kde mají andílci a čertíci svoje nebíčko a peklíčko. Přivítal nás Andílek, který nás provedl svojí pohádkovou vesničkou a ukázal nám, kde bydlí jeho kamarádi – Rumcajs, Křemílek, Budulínek a ostatní. Potom nás dovedl před pekelnou bránu, kde už na nás čekal Mikuláš a společně jsme zavolali na čertíky z pekla. Trošku jsme se báli – jeden Čert byl hodně zarostlý a špinavý, ale Čertice se na nás hezky usmívala a začernila nám tváře. Horší bylo, že v knize hříchů bylo napsáno několik neposluchů , ale slíbili, že se polepší. Kdo se nebál, mohl se jí podívat za čerty do pekla, ale to zvládli jen ti nejodvážnější. Před rozloučením jsme dostali od Mikuláše plnou krabici dárečků s překvapením. Všem jsme zamávali a s veselou se vraceli do školky.