Motýlci a Malé události – MŠ Drobného

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

MOTÝLCI A MALÉ UDÁLOSTI – MŠ DROBNÉHO Malé události se jmenuje výstava výtvarníka Vladimíra Hanuše, kterou ve čtvrtek 28. 3. 2019 shlédly děti ze třídy …

Motýlci a Malé události – MŠ Drobného

MOTÝLCI A MALÉ UDÁLOSTI – MŠ DROBNÉHO

Malé události se jmenuje výstava výtvarníka Vladimíra Hanuše, kterou ve čtvrtek 28. 3. 2019 shlédly děti ze třídy Motýlků v Horácké galerii. Společně se sympatickou paní Evou Kulkovou se odpoutaly od země a prolétly se krajinou zářivých barev, světla a pozitivní energie. Jak jinak, než hravou formou a zajímavým povídáním. Prohlídku výstavy zakončila kreativní dílna, kdy si děti s naší pomocí vyrobily barevné větrníky z odpadového materiálu. Celou cestu zpět do školky s napětím sledovaly, komu se větrník roztočí, což se některým i podařilo.