Návštěva domu s pečovatelskou službou – MŠ Slavkovice

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

Letos jsme v adventním čase v Novém Městě, v domě s pečovatelskou službou navštívili seniory. Děti v podobě čertíků vystoupily s říkadly, písničkami a hádankami. Do našeho čertovského pásma jsme zapojili …

Návštěva domu s pečovatelskou službou – MŠ Slavkovice

Letos jsme v adventním čase v Novém Městě, v domě s pečovatelskou službou navštívili seniory. Děti v podobě čertíků vystoupily s říkadly, písničkami a hádankami. Do našeho čertovského pásma jsme zapojili i babičky a dědečky. Tím jsme se opět přesvědčili, že říkat básničky, zpívat a hrát pohybové hry se dá opravdu vkaždém věku. Společné zpívání vánočních koled bylo kouzelné a pro některé i krásně dojemné. Na jaře se budeme těšit na další návštěvu.