Návštěva I. ZŠ – MŠ Žďárská

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

Návštěva I. ZŠ – MŠ Žďárská Když naši předškoláci v pátek 8.2. 2019 navštívili přístavbu 1.ZŠ na ulici Tyršova, s napětím vstoupili do tříd prvňáčků, …

Návštěva I. ZŠ – MŠ Žďárská

Návštěva I. ZŠ – MŠ Žďárská

Když naši předškoláci v pátek 8.2. 2019 navštívili přístavbu 1.ZŠ na ulici Tyršova, s napětím vstoupili do tříd prvňáčků, kde je přivítali žáci s p. uč. Mgr. Ivanou Fouskovou a Mgr. Markétou Součkovou.  Společně nám ukázali, co naše budoucí školáky čeká. Prvňáci zazpívali abecedu, přečetli pohádku o medvědech a ukázali podobu písma. Předškoláci si mohli vyzkoušet hru s vějířky na poznávání písmen nebo anglicky zazpívat číselnou řadu. Díky přátelské atmosféře, kterou nám školáci s paní učitelkou vytvořili, z našich předškoláků spadlo napětí a už se těší do školy.   MŠ Žďárská