Návštěva předškoláků v I. ZŠ – MŠ Drobného

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

NA NÁVŠTĚVĚ V 1. TŘÍDĚ I. ZŠ – MŠ DROBNÉHO Předškoláky z MŠ Drobného čekala 8. 2. 2019 netradiční hodina v 1. ZŠ v Novém Městě na Moravě. …

Návštěva předškoláků v I. ZŠ – MŠ Drobného

NA NÁVŠTĚVĚ V 1. TŘÍDĚ I. ZŠ – MŠ DROBNÉHO

Předškoláky z MŠ Drobného čekala 8. 2. 2019 netradiční hodina v 1. ZŠ v Novém Městě na Moravě. Děti si prohlédly interiér budovy a sdělovaly si své první dojmy. Poté se rozdělily do prvních tříd, kde je mile uvítali paní učitelky a žáčci prvňáčci písničkou o písmenkách. Předvedli nám, co všechno se hravou formou od září naučili. Paní učitelky zapojily i naše malé předškoláky do některých aktivit, které je s nadšením a velkou důležitostí plnili. Na rozloučenou děti dostaly od paní učitelek velkou pochvalu.