Návštěva předškoláků v II. ZŠ – MŠ Drobného

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

Návštěva předškoláků v II.ZŠ – MŠ DROBNÉHO  Tak jako každý rok, tak i letos se vydali naši předškoláci na návštěvu do ZŠ. Hned při příchodu nás …

Návštěva předškoláků v II. ZŠ – MŠ Drobného

Návštěva předškoláků v II.ZŠ – MŠ DROBNÉHO 

Tak jako každý rok, tak i letos se vydali naši předškoláci na návštěvu do ZŠ. Hned při příchodu nás uvítaly sympatické, hodné a usměvavé paní učitelky, které si pro děti připravily program plný zábavy a zároveň učení.  Společně jsme navštívili 1. třídy ZŠ a pak už se našich předškoláků ujali kamarádi z 5.třídy ZŠ. Společnými silami děti plnily různé úkoly – za skákání panáka děti získaly knoflík pro sněhuláka, dle plánku musely správně přiřadit a postavit stavebnici, z rozstříhaných obrázků skládaly pohádku, procvičily si motoriku a koordinaci oka a ruky na pracovních listech, hádaly hádanky s lepením obrázků, aj.

Děti s rozzářenými očky a s novými zážitky se vracely s úsměvem na tváři, jak byly dnes v ZŠ šikovné a vše se jim pěkně dařilo…