Na návštěvě v 1. třídě I. ZŠ – MŠ Drobného

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

 NA NÁVŠTĚVĚ V 1. TŘÍDĚ ZŠ – MŠ DROBNÉHO Předškoláky z MŠ Drobného čekala netradiční hodina v 1. ZŠ v Novém Městě na Moravě. Děti si prohlédly interiér budovy …

Na návštěvě v 1. třídě I. ZŠ – MŠ Drobného

 NA NÁVŠTĚVĚ V 1. TŘÍDĚ ZŠ – MŠ DROBNÉHO

Předškoláky z MŠ Drobného čekala netradiční hodina v 1. ZŠ v Novém Městě na Moravě. Děti si prohlédly interiér budovy a sdělovaly si své první dojmy. Poté se rozdělily do prvních tříd, kde je mile uvítali paní učitelky a žáčci prvňáčci. Předvedli nám, co všechno se hravou formou od září naučili. Paní učitelky zapojily i naše malé předškoláky do některých aktivit, které je s nadšením a velkou důležitostí plnili. V lavicích pak společně se školáky vyráběli buď večerníčka nebo kočičku, které si odnesli na památku. Na rozloučenou děti dostaly od paní učitelek velkou pochvalu.