Oznámení o uzavření provozu

Martina Jůnová  Sdílet článek na nebo

Oznámení o uzavření provozu

Oznámení o uzavření provozu

č.j. 203/2020

V Novém Městě na Moravě dne 16.3.2020

Oznámení

Ředitelka mateřské školy oznamuje, že po projednání se zřizovatelem a na základě doporučení Ministerstva zdravotnictví a MŠMT a v souladu s vyhláškou č.14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání ve znění pozdějších předpisů z důvodu prevence proti šíření nemoci COVID-19

uzavírá provoz

od dne 17. 3. 2020

provoz přerušen na místě poskytovaného vzdělávání a školských služeb

Drobného
Žďárská
Slavkovice
Pohledec

 

Opatření MŠ k výskytu koronaviru COVID-19

Žádost o ošetřovné člena rodiny
Pokud zůstáváte doma se svým dítětem mladším deseti let, máte nárok na dávku – „Ošetřování člena rodiny“ při uzavření školy. Škola vám potvrdí část A příslušného tiskopisu, zbývající části si doplníte jako žadatelé o dávku a předáte vašemu zaměstnavateli.

Pokud potřebujete OČR potvrdit elektronicky, napište žádost o potvrzení na e-mail: martina.junova@nmnm.cz. Do e-mailu uveďte jméno a příjmení dítěte, rodné číslo dítěte a datum zahájení ošetřovného. Tiskopis vyplníme a pošleme vám na e-mail zpět.

Pokud potřebujete originál (papírovou verzi) nebo jen nechcete osobní údaje posílat e-mailem, budeme potvrzení vydávat:

dnes 16.3.2020 do 16 hodin

v úterý 17.3.2020 od 7.00 do 15.00 hodin

v sekretariátu školy, dále pak po individuální domluvě termínu – tel. 566 598 207, e-mail: martina.junova@nmnm.cz.

Podrobnější informace o karanténě a ošetřovném při péči o dítě získáte na stránkách České správy sociálního zabezpečení.

Všichni strávníci jsou od 17.3.2020 odhlášeni.

Soubory ke stažení