Mateřská škola

Pohádky trochu jinak

/ Krejčí Alena

V podzimních měsících zažily děti z mateřské školy na ulici Drobného dvě nevšední setkání, o které se postarali dva tatínci v rámci projektu Celé Česko čte dětem. Při …

Pohádky trochu jinak

V podzimních měsících zažily děti z mateřské školy na ulici Drobného dvě nevšední setkání, o které se postarali dva tatínci v rámci projektu Celé Česko čte dětem. Při prvním setkání jsme navštívily místní sádky rybářského spolku, kde nás přivítal tatínek našeho Péti a Kubíčka. Na děti čekalo veliké překvapení ukryté v kádích. Děti během povídání poznaly kapra i malého půlročního kapříka, amura, běličky, štiku, pstruha, lína, candáta. Viděly i skluz kaprů do vody. Děti byly nadšené, prohlídku i povídání si užily. S dobrou náladou,  plni dojmů a nových poznatků jsme odcházely do školky. Při druhém setkání nás navštívil tatínek našeho Karlíčka. Pro děti připravil pohádky o kozičkách. Děti si pohádky vyslechly v zahradním altánu. Velkým překvapením poté bylo setkání s kozou Emičkou se dvěma kůzlátky, které si děti mohly pohladit, nakrmit a pohrát si s nimi. Pro děti to byl veliký zážitek. Celá naše třída za to oběma tatínkům velice děkuje.

Mateřská škola Nové Město na Moravě

Drobného 299
592 31 Nové Město na Moravě
ředitelka: Mgr. Soňa Šikolová
telefon: 566 598 201
datová schránka: qj6uvj4
IČO: 70995559
e-mail: sona.sikolova@nmnm.cz

zástupce: Mgr. Jitka Novotná
telefon: 566 598 202
e-mail: jitka.novotna@nmnm.cz

Kontakty na všechny zaměstnanceÚřední hodiny: ekonomický úsek

  • Pondělí6.30 – 16.00 hodin
  • Středa6.30 – 16.00 hodin

Školní jídelna

vedoucí: Hana Kloudová
telefon: 566 598 208
mobil: 778 405 725
e-mail: hana.kloudova@nmnm.cz

JIDELNÍ LÍSTEK


Zobrazit větší mapu

Mateřská škola jako příspěvková organizace vznikla v roce 2003 sloučením pěti pracovišť. V současné době tvoří mateřskou školu čtyři pracoviště.Mateřská škola

dotace_mssablony2