Prázdniny už ťukají na vrátka

/ Krejčí Alena

Prázdniny už ťukají na vrátka

Prázdniny už ťukají na vrátka 😊

Blíží se nám konec školního roku, ale i tak to v naší školce žije. Děti si ještě užívají poslední chvilky společně se svými kamarády a paními učitelkami.

Některé děti už po prázdninách čeká škola, a těm přejeme, ať se jim tam moc líbí.

V těchto letních dnech nás čekalo hodně dobrodružství. Děti jezdily na výlety (Cesta vlakem do Edenu v Bystřici nad Pernštejnem, Slavkovice), exkurze do čističky odpadních vod, kde se dozvěděly, jak těžké je vyčistit vodu, chodily na různé procházky, navštívily místní Galerii.

Předškoláci se rozloučili se svou školkou, kamarády i paními učitelkami v kulturním domě, kde byli pasováni na velké školáky. Zároveň měli vystoupení na městských slavnostech CIVITAS.

Počasí nám hodně přálo, a tak jsme mohli dělat pikniky na zahradách a děti si mohly užít tvoření i venku na terasách. Završení tohoto školního roku byl slavnostní oběd, který jsme si všichni moc užili.

Všem dětem i rodičům přejeme krásné prázdniny plné sluníčka a v září se na vás všechny budeme moc těšit!