Předškoláci v II. ZŠ – MŠ Žďárská

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

Předškoláci v II. ZŠ – MŠ Žďárská 27.2.2019 přijali předškoláci z MŠ Žďárská pozvání od p. učitelek a školáků z II. ZŠ k návštěvě jejich …

Předškoláci v II. ZŠ – MŠ Žďárská

Předškoláci v II. ZŠ – MŠ Žďárská

27.2.2019 přijali předškoláci z MŠ Žďárská pozvání od p. učitelek a školáků z II. ZŠ k návštěvě jejich školy. Za příjemného přijetí si nejdříve prohlédli družinu a poté navštívili pátý ročník. Dětem se velmi líbila atmosféra třídy námořníků v pruhovaných tričkách vlastní výroby a slušivých námořnických čepicích. Ve třídě vládla pěkná atmosféra, školáci předvedli své originální pokřiky.

Za doprovodu školáků si předškoláci vyzkoušeli plnění úkolů, práci s pracovními listy a různé podobné aktivity. Celá návštěva školy jistě přispěla k tomu, aby děti neměly ze vstupu do školy obavy a těšily se na 1. září. Děkujeme p. učitelkám a dětem za jejich vlídné přijetí.