Mateřská škola

Projekt Technické školky

/ Krejčí Alena

Projekt Technické školky

Projekt Technické školky

Naše mateřská škola je zařazena do projektu Technické školky. Z celé organizace se ho účastní několik tříd, ve kterých mají děti k dispozici koutek s ponkem, svěrákem, různým nářadím, hřebíky, měkkým dřevem,… Děti si samy mohou kdykoliv jít něco vyrobit dle vlastní fantazie. V jejich rukách vznikají pozoruhodná díla. Během roku se naučily zatloukat hřebíky, řezat pilkou a to tak, aby se jim nic nestalo. Na konci školního roku si každý zatloukl svůj hřebík do kmenů stromů, které jsou na zahradách školek, a dostal diplom o absolvování programu.

Mateřská škola Nové Město na Moravě

Drobného 299
592 31 Nové Město na Moravě
ředitelka: Mgr. Soňa Šikolová
telefon: 566 598 201
datová schránka: qj6uvj4
IČO: 70995559
e-mail: sona.sikolova@nmnm.cz

zástupce: Mgr. Jitka Novotná
telefon: 566 598 202
e-mail: jitka.novotna@nmnm.cz

Kontakty na všechny zaměstnance

Školní jídelna

vedoucí: Hana Kloudová
telefon: 566 598 208
mobil: 778 405 725
e-mail: hana.kloudova@nmnm.cz

JIDELNÍ LÍSTEK


Zobrazit větší mapu

Mateřská škola jako příspěvková organizace vznikla v roce 2003 sloučením pěti pracovišť. V současné době tvoří mateřskou školu čtyři pracoviště.Mateřská škola

dotace_mssablony2