Provozní podmínky mateřské školy od 10.5.2021

Martina Jůnová  Sdílet článek na nebo

Provozní podmínky mateřské školy od 10.5.2021

Provozní podmínky mateřské školy od 10.5.2021

č.j. 575/2021

Provozní podmínky mateřské školy od 10. května 2021

Na základě novelizovaného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních, s účinností od 10. 5. 2021 ve znění mimořádného opatření ze dne 6. 5. 2021 bude mateřská škola ve všech místech výkonu a školských služeb Drobného, Žďárská, Pohledec a Slavkovice otevřena pro všechny děti v běžném režimu bez povinnosti testování dětí.

Z důvodu zvýšení bezpečnosti a ochrany všech dětí i zaměstnanců školy prosíme zákonné zástupce na pracovišti Drobného a Žďárská, aby do budovy školy nevpouštěli přes svoje čipy jiné zákonné zástupce ani cizí osoby.

Velice Vám děkujeme za vstřícnost.

Moc se těšíme na všechny děti.

Pevné zdraví nám všem

Mgr. Soňa Šikolová, v.r.

ředitelka školy