Mateřská škola

Rozdávání radosti

/ Krejčí Alena

Rozdávání radosti

Rozdávání radosti

V rámci programu Rozdávání radosti se děti z naší mateřské školy vypravily na různá místa v našem městě aby popřály zaměstnancům některých organizací hezké vánoce a darovaly spolu se svými výrobky „ kousek radosti.“ Společně s učitelkami vyrobily drobné dárky, přáníčka a namalovaly spoustu obrázků.

Společně jsme navštívili nemocnici, dům s pečovatelskou službou, Horáckou galerii, Zdislavu, knihovnu, Portimo, chráněné bydlení, městský úřad, městské lázně, Horácké muzeum, sportovní halu a „KoDuS“.

Návštěva dětí, přání a písničky udělala všem velkou radost.

Mateřská škola Nové Město na Moravě

Drobného 299
592 31 Nové Město na Moravě
ředitelka: Mgr. Soňa Šikolová
telefon: 566 598 201
datová schránka: qj6uvj4
e-mail: sona.sikolova@nmnm.cz

zástupce: Mgr. Jitka Novotná
telefon: 566 598 202
e-mail: jitka.novotna@nmnm.cz

Školní jídelna

vedoucí: Hana Kloudová
telefon: 566 598 208
mobil: 778 405 725
e-mail: hana.kloudova@nmnm.cz

JIDELNÍ LÍSTEK


Zobrazit větší mapu

Mateřská škola jako příspěvková organizace vznikla v roce 2003 sloučením pěti pracovišť. V současné době tvoří mateřskou školu čtyři pracoviště.Mateřská škola

dotace_ms