Rozdávání radosti

Martina Jůnová  Sdílet článek na nebo

Rozdávání radosti

Blíží se nejkrásnější svátky v roce, lidé si nadělují radost, a tak jsme se i my v mateřské škole v Novém Městě na Moravě rozhodli rozdávat radost dětmi vyrobenými dárky. Děti se zapojily do projektu Diakonie „Krabice od bot“, potěšily Portimo hračkami donesenými z  domova. Společnými silami vytvořily dárečky s vánoční tematikou a obdarovaly stacionář Zdislava, Městský úřad v Novém Městě na Moravě, novoměstské hasiče a policii. Také rozdávaly radost svými společnými vánočními dílky do novoměstské nemocnice, Domu s pečovatelskou službou a Komunitního domu seniorů. Věříme, že se nám podařilo rozdat alespoň kousek radosti v tomto nelehkém roce. Všem přejeme od srdíček chvíle klidu v záři svíček, pohodu, úsměv ve tváři, v příštím roce ať se Vám vše vydaří.