Rozloučení s předškoláky

Martina Jůnová  Sdílet článek na nebo

Rozloučení s předškoláky

Ve dnech 14. a 15. června 2021 uspořádala naše mateřská škola slavnostní rozloučení s předškoláky, které se uskutečnilo v kulturním domě NMnM.

Slavnostního aktu „Pasování na školáky“ se zúčastnilo celkem 101 dětí, za účasti rodinných příslušníků. Všechny děti dostaly jako vzpomínku na léta prožitá v mateřské škole prezentaci s fotografiemi na DVD, kde jsou zachyceny momenty ze života dětí v mateřské škole a památeční knihu s věnováním.

Mnoho úspěchů na další cestě vzdělávání popřála dětem společně s p. učitelkami také paní ředitelka školy Mgr. Soňa Šikolová a vedoucí odboru školství MěÚ Mgr. Lenka Klapačová.

Milé děti, ať se vám ve škole daří a nezapomeňte na svoji školku, neboť všechno důležité pro život, jste se naučili právě tam.