Mateřská škola

Setkání v adventním čase

/ Krejčí Alena

Setkání v adventním čase

Setkání v adventním čase

V rámci projektu Celé Česko čte dětem přišla za dětmi na Drobného p. Šiborová, autorka krásných dětských knížek. V úvodu setkání společně s dětmi pokřtila svoji novou knížku Pekelníci uličníci. Z této knihy přečetla dětem o čertech, jak to chodí v pekle a společně s dětmi si prohlížela krásné ilustrace této knihy plné čertů. Na závěr povídání děti dostaly vzkaz od samotného Lucifera a pytlík pekelných oplatků, na kterých si pochutnaly. Poděkovali jsme za krásně strávený předvánoční čas a těšíme se na jaro, kdy za námi p. Šiborová zase přijde s další knížkou.

Mateřská škola Nové Město na Moravě

Drobného 299
592 31 Nové Město na Moravě
ředitelka: Mgr. Soňa Šikolová
telefon: 566 598 201
datová schránka: qj6uvj4
e-mail: sona.sikolova@nmnm.cz

zástupce: Mgr. Jitka Novotná
telefon: 566 598 202
e-mail: jitka.novotna@nmnm.cz

Školní jídelna

vedoucí: Hana Kloudová
telefon: 566 598 208
mobil: 778 405 725
e-mail: hana.kloudova@nmnm.cz

JIDELNÍ LÍSTEK


Zobrazit větší mapu

Mateřská škola jako příspěvková organizace vznikla v roce 2003 sloučením pěti pracovišť. V současné době tvoří mateřskou školu čtyři pracoviště.Mateřská škola

dotace_ms