Sférické kino – MŠ Drobného

Sférické kino Na konci února se děti z MŠ Drobného mohly na chvíli potopit do začarovaného korálového útesu Kaluokahina ve sférickém kině. Jedná se o …

Sférické kino – MŠ Drobného

Sférické kino

Na konci února se děti z MŠ Drobného mohly na chvíli potopit do začarovaného korálového útesu Kaluokahina ve sférickém kině. Jedná se o nejnovější zábavně-vzdělávací instrument. Sférický projekční systém uvnitř pojízdné kupole skýtá neuvěřitelný pohled. Děti se tak ocitly v kouzelném prostoru a připadaly si jako v hlubinách oceánu.

KALUOKAHINA – člověkem nedotčený podmořský ráj. Ochránce moří.
Výbuch podmořské sopky však náhle zničí kouzlo, které korálový útes po staletí chránilo. Společně s jeho obyvateli se vydáme na dobrodružnou plavbu za jeho záchranou.

Hlavní hrdinové příběhu, piloun Jake a rybička Mrňous, musí zjistit, jak začarovaný korálový útes zachránit. Jedinou stopou je starobylé vyprávění o „doteku Měsíce“.