Sférické kino v MŠ Drobného

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

SFÉRICKÉ KINO – MŠ DROBNÉHO Děti z mateřské školy na Drobného ulici měly 24. 1. 2019 úžasný zážitek – sférické promítání uvnitř nafukovací kupole, které umožňuje …

Sférické kino v MŠ Drobného

SFÉRICKÉ KINO – MŠ DROBNÉHO

Děti z mateřské školy na Drobného ulici měly 24. 1. 2019 úžasný zážitek – sférické promítání uvnitř nafukovací kupole, které umožňuje neuvěřitelný pohled. Ocitly se v kouzelném prostoru, kde vleže sledovaly film Tajemství stromů. Průvodcem jim byli beruška a brouček světluška z hmyzí školy, kteří dělali referát o stromech. Děti se tak dozvěděly mnoho zajímavých informací. Díky formátu kupole měly možnost se nejen dívat, ale hlavně se stát přímými účastníky děje. Cílem tohoto projektu je podpořit zájem dětí o svět kolem nás.