Sportovní dopoledne na fotbalovém hřišti

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

Sportovní dopoledne na fotbalovém hřišti Fotbalisté SFK Vrchovina každoročně pořádají pro děti mateřských škol fotbalový turnaj s doprovodným programem i pro děti, které přijdou své kamarády …

Sportovní dopoledne na fotbalovém hřišti

Sportovní dopoledne na fotbalovém hřišti

Fotbalisté SFK Vrchovina každoročně pořádají pro děti mateřských škol fotbalový turnaj s doprovodným programem i pro děti, které přijdou své kamarády povzbuzovat.
Letos se uskutečnil ve středu 26. 9. 2018 v dopoledních hodinách a zúčastnily se ho děti z celé naší organizace. Omluvena byla pouze MŠ Slavkovice. S velkým úsilím jsme povzbuzovali naše malé fotbalisty a radovali se z jejich úspěchů.
Vůbec nešlo o to, kdo vyhraje, i když soutěživé děti vše cítily trochu jinak, šlo o dobrý pocit, který byl motivován radostí, dobrou náladou a hlavně pohybem.
Pro všechna hrající družstva bez rozdílu umístění byla připravena odměna v podobě diplomu, fotbalového míče a müsli tyčinek. Umístění se poznalo jen podle velikosti poháru. Ten největší si letos zasloužily dobře hrající děti z MŠ Drobného.
Všem fotbalistům gratulujeme, přejeme hodně krásných chvil strávených v pohybové aktivitě a fotbalistům SFK Vrchovina děkujeme za velmi dobře připravenou akci a rovněž jim přejeme hodně úspěchu v lize.