VÁNOČNÍ PEČENÍ – NA DROBNÉHO

Jaroslava Fišarová  Sdílet článek na nebo

  V předvánočním čase provoněla naši školku vůně vanilky a skořice. Děti na jednotlivých třídách společně se svými učitelkami napekly cukroví na vánoční posezení s rodiči – …

 

V předvánočním čase provoněla naši školku vůně vanilky a skořice. Děti na jednotlivých třídách společně se svými učitelkami napekly cukroví na vánoční posezení s rodiči – válely těsto, vykrajovaly perníčky, které společně zdobily sladkou barevnou polevou nebo připravily linecká kolečka. V rámci zdravého mlsání jsme také upekli cukroví z pohankové mouky, které jsme promazali domácí marmeládou z arónie. Také jsme pekli kokosové sušenky a šlehačkové cukroví. S dětmi jsme si povídali, co všechno dáváme do těsta. Při vykrajování bylo vidět, že některé děti doma pomáhají maminkám, pro některé děti to byla premiéra. Celá školka voněla Vánocemi. Mňam, to byla dobrota!!

Soubory ke stažení