Vánoční tvoření ve třídě Berušek a Včeliček – MŠ Drobného

Jaroslava Fišarová  Sdílet článek na nebo

  Na středeční odpoledne 14. prosince 2016 jsme společně s dětmi pozvali rodiče k nám do třídy, abychom jim ukázali, co všechno jsme se od září …

 

Na středeční odpoledne 14. prosince 2016 jsme společně s dětmi pozvali rodiče k nám do třídy, abychom jim ukázali, co všechno jsme se od září naučili. Aby se zapojili i rodiče, požádali jsme je o pomoc při výrobě ozdob na vánoční stromeček. Při tvoření jsme se zahřívali vánočním punčem a čajem, a také jsme se posilnili vánočkou a cukrovím, které upekly děti. Rodičům, prarodičům a dětem se ozdoby moc povedly, nikomu nechyběla fantazie, a tak stromeček vypadá moc krásně. Na závěr jsme si u stromečku zazpívali koledu „Štědrý večer nastal“ a dovolím si říct, že si každý odpočinul a pocítil vánoční atmosféru, jelikož nám Vánoce klepou na dveře.

Soubory ke stažení