Vánoční vystoupení – MŠ Drobného

VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ DĚTÍ DĚTEM Adventní čas, je čas zastavení, zklidnění a rozjímání nejen pro dospělé, ale i pro děti. Krásné odpoutání od starostí a reality …

Vánoční vystoupení – MŠ Drobného

VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ DĚTÍ DĚTEM

Adventní čas, je čas zastavení, zklidnění a rozjímání nejen pro dospělé, ale i pro děti. Krásné odpoutání od starostí a reality všedního světa nám dokázaly navodit děti ze Základní školy na Malé ulice, které společně se svými učiteli připravili krásné vystoupení s vánoční tématikou. Pohádky s tématem vzájemné pomoci v tomto adventním čase zaujaly nejen děti, ale i nás dospělé. Na doladění celého vystoupení zazněly překrásné koledy a vánoční písně s doprovodem hudebních nástrojů, které jsme si společně zazpívali. Nejde opomenout ani kostýmy a dokonalé kulisy vlastní výroby, jež nám dokreslily krásný prožitek. Však také děti pozorně sledovaly celé vystoupení ani nedutaly. Jako bonus nám děti ve škole napekly vánoční sušenky, na kterých jsme si pochutnali. Dech se nám tajil všem a závěrečný aplaus nebral konce. Bylo to opravdu excelentní!!!!! Od srdíčka patří všem velké poděkování.

Úřední hodiny o prázdninách:

Mateřská škola jako příspěvková organizace vznikla v roce 2003 sloučením pěti pracovišť. V současné době tvoří mateřskou školu čtyři pracoviště.Mateřská škola