Mateřská škola

Vaříme se slůnětem

/ Krejčí Alena

Vaříme se slůnětem

Vaříme se slůnětem

Náš třídní vzdělávací program jsme rozšířili o projekt Vaříme se slůnětem, kde se děti seznamovaly s různými ingrediencemi a chutěmi surovin, ze kterých jsme pekli, vařili i smažili. Jako správným kuchtíkům nám nechyběly ani vlastnoručně ozdobené kuchařské zástěry a čepice, které nám s ochotou našily hodné maminky. Z realizovaných receptů jsme vytvořili Naši kuchařku, kde jsou postupy a fotky, jak se nám práce v kuchyňce dařila i nedařila. Kuchařku jsme slavnostně pokřtili sladkým cukrem a připili bublinkami z dětského šampaňského za doprovodu pekařských písniček a potlesku přítomných diváků. Naši šikovní kuchtíci dostali kouzelné vařečky, všechny děti ochutnaly kousek vlastnoručně upečeného perníku a pak už následovalo spoustu tance a smíchu. Po celý rok jsme prožívali příjemnou zábavu při našich kulinářských pokusech.

Mateřská škola Nové Město na Moravě

Drobného 299
592 31 Nové Město na Moravě
ředitelka: Mgr. Soňa Šikolová
telefon: 566 598 201
datová schránka: qj6uvj4
IČO: 70995559
e-mail: sona.sikolova@nmnm.cz

zástupce: Mgr. Jitka Novotná
telefon: 566 598 202
e-mail: jitka.novotna@nmnm.cz

Kontakty na všechny zaměstnance

Školní jídelna

vedoucí: Hana Kloudová
telefon: 566 598 208
mobil: 778 405 725
e-mail: hana.kloudova@nmnm.cz

JIDELNÍ LÍSTEK


Zobrazit větší mapu

Mateřská škola jako příspěvková organizace vznikla v roce 2003 sloučením pěti pracovišť. V současné době tvoří mateřskou školu čtyři pracoviště.Mateřská škola

dotace_mssablony2