Mateřská škola

Včelařská výstava ,,Vůně medu“

/ Krejčí Alena

Včelařská výstava ,,Vůně medu“

Včelařská výstava  ,,Vůně medu“

Podzim, čas sladkých plodů, vůní a pestrých barev nás vždy láká do přírody poznávat jeho rozmanitosti. K němu neodmyslitelně patří i návštěva Horáckého muzea a prohlídka včelařské výstavy pod názvem ,,Vůně medu. I letos jsme se všichni přišli podívat na voňavou výstavu, kde všechno voní medem, spojenou s prohlídkou živého úlu se včeličkami, poznat jejich život, ochutnat slaďoučký med, poznat, co všechno se dá z medu, včelího vosku a dalších produktů zhotovit a vyrobit. Příjemným zpestřením je shlédnutí pohádky, kterou si pro nás každoročně připravují děti ze včelařského kroužku Bobrová. Letos nám zahrály pohádku Hmyzí hotel, na které jsme se i my podíleli. Děkujeme všem včelařům za krásný zážitek a přiblížení jejich důležitého řemesla.

Mateřská škola Nové Město na Moravě

Drobného 299
592 31 Nové Město na Moravě
ředitelka: Mgr. Soňa Šikolová
telefon: 566 598 201
datová schránka: qj6uvj4
IČO: 70995559
e-mail: sona.sikolova@nmnm.cz

zástupce: Mgr. Jitka Novotná
telefon: 566 598 202
e-mail: jitka.novotna@nmnm.cz

Kontakty na všechny zaměstnanceÚřední hodiny: ekonomický úsek

  • Pondělí6.30 – 16.00 hodin
  • Středa6.30 – 16.00 hodin

Školní jídelna

vedoucí: Hana Kloudová
telefon: 566 598 208
mobil: 778 405 725
e-mail: hana.kloudova@nmnm.cz

JIDELNÍ LÍSTEK


Zobrazit větší mapu

Mateřská škola jako příspěvková organizace vznikla v roce 2003 sloučením pěti pracovišť. V současné době tvoří mateřskou školu čtyři pracoviště.Mateřská škola

dotace_mssablony2