Veselý rej masek v MŠ Drobného

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

VESELÝ RAJ MASEK – MŠ DROBNÉHO Naše školka se jednoho únorového dne proměnila v pohádkově barevný svět. Nebyl to jen tak obyčejný den, ale všemi netrpělivě …

Veselý rej masek v MŠ Drobného

VESELÝ RAJ MASEK – MŠ DROBNÉHO

Naše školka se jednoho únorového dne proměnila v pohádkově barevný svět. Nebyl to jen tak obyčejný den, ale všemi netrpělivě očekávaný den karnevalový. Celý týden děti prožívaly v duchu tradice masopustu. Děti vyráběly barevné masky a legrační čepičky, učily se veselé říkanky a písničky, hrály zábavné hry, povídaly si. Barevný průvod se prošel celou naší školkou, nechyběly hry a povzbuzování, tanec pro ještě veselejší náladu, legrace a smích. Velký karnevalový den sice skončil, ale ve vzpomínkách dětí jistě zůstane.