Všechny barvy duhy – MŠ Drobného

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

VŠECHNY BARVY DUHY – MŠ DROBNÉHO  Děti ze třídy Motýlci navštívily v pondělí 27. 5. 2019 novoměstskou knihovnu, kde si s milou paní knihovnicí Miládkou povídaly o …

Všechny barvy duhy – MŠ Drobného

VŠECHNY BARVY DUHY – MŠ DROBNÉHO 

Děti ze třídy Motýlci navštívily v pondělí 27. 5. 2019 novoměstskou knihovnu, kde si s milou paní knihovnicí Miládkou povídaly o barvách. Společně si zahrály barvičkové pohybové hry doprovázené známými dětskými písněmi, kde je také nějaká barva ukrytá. Vymyslely jméno pro roztomilého pejska a pomohly mu seřadit barevné hrníčky na poličce podle přání. Napínavé bylo čarování s knížkou o barvičkách, kdy se děti naučily, jaká barva vznikne mícháním dvou barev. Sluníčko v písničce rozkutálelo barevný nafukovací míč mezi děti a bylo veselo. Nakonec navštívily čítárnu, kde prolistovaly různé dětské časopisy, a také prostory knihovny pro dospělé i děti. Zde si prohlédly spoustu zajímavých knih. Na památku děti dostaly záložky a omalovánky s duhou. Děkujeme a těšíme se příště.