Vyjádření k aktuální situaci v souvislosti s vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19

Nové Město na Moravě  Sdílet článek na nebo

Na základě společného jednání ředitelů příspěvkových organizací města Nového Města na Moravě dne 11.3.2020 sdělujeme, že informace o aktuální situaci v jednotlivých organizacích (základních a mateřských školách, základní umělecké škole, domu dětí a mládeže, sociálních službách a kulturních zařízeních) budou průběžně sdělovány na webových stránkách jednotlivých organizací.

Dle dalšího vývoje a pokynů nadřízených orgánů budou v pátek 13.3.2020 připraveny řediteli jednotlivých organizací podrobnější informace k aktuální situaci.

Děkujeme za Vaše pochopení, trpělivost a vstřícnost.

V této souvislosti oznamuje zrušení dvou plánovaných akcí naší mateřské školy v měsíci březnu:

16.3. a 17.3.2020 ukázka práce s předškoláky a schůzka s řediteli ZŠ
30.3. a 31.3.2020 Den otevřených dveří