Výlet Krátká – MŠ Slavkovice

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

Ani mráz, sníh a mlha nám nezabránily, abychom se 14. prosince vydali na výlet. Jeli jsme do vesničky Krátká, do malebné chaloupky, kde už na …

Výlet Krátká – MŠ Slavkovice

Ani mráz, sníh a mlha nám nezabránily, abychom se 14. prosince vydali na výlet. Jeli jsme do vesničky Krátká, do malebné chaloupky, kde už na nás čekaly místní paní a povídaly nám, jak to tenkrát bylo svánočními zvyky a tradicemi. Děti si vyrobily ozdobičku, posilnily se a venku jsme pak putovali za Betlémskou hvězdou. Plnili jsme různé úkoly, dokonce jsme viděli i malého Ježíška, kterému jsme donesli plno dárečků a za doprovodu kytary jsme si zazpívali koledy. Ani my jsme však neodešli s prázdnou, dostali jsme perníčky, které si děti samy ozdobily a samozřejmě i snědly to byla dobrota.