Výlet za piráty – MŠ Drobného

VÝLET ZA PIRÁTY – MŠ DROBNÉHO V červenci jsme se s dětmi z MŠ Drobného vypravili za dobrodružstvím do Jimramovských Pavlovic. Čekal nás pirát Jack a jeho …

Výlet za piráty – MŠ Drobného

VÝLET ZA PIRÁTY – MŠ DROBNÉHO

V červenci jsme se s dětmi z MŠ Drobného vypravili za dobrodružstvím do Jimramovských Pavlovic. Čekal nás pirát Jack a jeho žena Mary, kteří byli našimi průvodci pirátskými hrátkami. Nejdříve děti čekala plavba na mořských konících kolem ostrova s palmou. Potom protažení těla na překážkové dráze. Bystrost, paměť a hbitost prověřily barevné domečky s mořskými živočichy, které děti musely objevovat co nejrychleji. Opatrně přešly po lávce nad modrou mořskou hladinou, vylovily mořské živočichy a pověsily je na připravené háčky. Přesnou mušku vyzkoušely házením kroužků na pirátské háky. Zručnost každý předvedl provlékáním provázku na vlastní pirátskou medaili.  A potom už společná plavba korábem na palmový ostrov, kde každý malý pirát dostal diplom na památku pirátského dobrodružství. Rozloučili jsme se s Jackem a Mary a hurá zpět do školky na oběd. Všichni malí piráti prokázali s úsměvy na rtech svou odvahu a chuť si hrát.