Výprava na farmu – MŠ Drobného

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

VÝPRAVA NA FARMU – MŠ DROBNÉHO Na začátku června 2018 si děti ze třídy Motýlků, Křemílků a Broučků nasadily na záda batůžky se svačinou, dobrůtkou …

Výprava na farmu – MŠ Drobného

VÝPRAVA NA FARMU – MŠ DROBNÉHO

Na začátku června 2018 si děti ze třídy Motýlků, Křemílků a Broučků nasadily na záda batůžky se svačinou, dobrůtkou a pitíčkem a společně jsme se vypravili na vlakové nádraží. S napětím jsme vyhlíželi vlak, který nás odvezl na zastávku u nemocnice. Nedaleko nádraží jsme se posilnili na cestu do velikého kopce. Cílem naší výpravy byla Šaclova netradiční farma. Přivítaly nás věčně hladové kamerunské ovce, kterým jsme dali trochu usušeného pečiva. U rybníčku jsme obdivovali roztomilá kachňata a housata, lenivé lamy, legrační pštrosy a malé poníky a oslíka. V průzračných jezírkách jsme obdivovali rybky různých druhů, velikostí a barev. Paní Šaclová nás zavedla mezi ovečky, které jsme mohli hladit a pozorovat úplně zblízka, krmili jsme velikánské kapry a překvapením byl klokan Skippy a veliký králík Honza. Ještě jsme si pohráli na dětském hřišti a pak batůžky na záda a výšlap zpět do školky. Sluníčko svítilo, na farmě se nám moc líbilo a tak byl náš malý výlet za zvířátky moc prima.