Výprava Motýlků na farmu – MŠ Drobného

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

VÝPRAVA MOTÝLKŮ NA FARMU – MŠ DROBNÉHO Ve středu 5.6. 2019 si děti ze třídy Motýlci nasadily na záda batůžky s dobrůtkou a pitíčkem a …

Výprava Motýlků na farmu – MŠ Drobného

VÝPRAVA MOTÝLKŮ NA FARMU – MŠ DROBNÉHO

Ve středu 5.6. 2019 si děti ze třídy Motýlci nasadily na záda batůžky s dobrůtkou a pitíčkem a společně jsme se vypravili na vlakové nádraží. S napětím jsme vyhlíželi vlak, který nás odvezl na zastávku u nemocnice. Pod velikým kopcem jsme se osvěžili při „pitné“ zastávce. Po zdolání kopce jsme doplnili energii při „dobrůtkové“ zastávce. Cílem naší výpravy byla Šaclova netradiční farma. Přivítaly nás věčně hladové kamerunské ovce, kterým jsme dali trochu usušeného pečiva. U rybníčku jsme obdivovali roztomilá kachňata a housata, lenivé lamy, legrační pštrosy a malé poníky a oslíka. V průzračných jezírkách jsme pozorovali rybky různých druhů, velikostí a barev. Cestou z farmy děti fantazírovaly, které pohádkové postavy by mohly bydlet v domech, které jsme cestou míjeli. Ještě jsme si pohráli na dětském hřišti a potom batůžky na záda a výšlap zpět do školky. Sluníčko svítilo, na farmě se nám moc líbilo, a tak byl náš malý výlet za zvířátky moc prima.