Zima ve Slavkovicích

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

             I v tomto roce si děti užívaly zimních radovánek. Chodili jsme do přírody krmit zvířátka a na školní zahradě se děti rozhodně nenudily. Ke své …

Zima ve Slavkovicích

             I v tomto roce si děti užívaly zimních radovánek. Chodili jsme do přírody krmit zvířátka a na školní zahradě se děti rozhodně nenudily. Ke své hře použily lopaty, kterými pomáhaly odhrnovat sníh, a když ho byla velká hromada, nebály se na pekáčích rychle sjíždět dolů. Protože nám letošní zima nadělila neuvěřitelné množství sněhu, využily své fantazie a s radostí se pustily do stavby ledového království.

Pohádek je velká spousta, a když lidé přišli na to, že je mohou zapisovat, začaly vznikat pohádkové knížky. S jednou takovou za námi, i přes kruté mrazy, přijel pan Jan Hrubec. Příběh „O princi z knížky“ byl veselý, s krásnými loutkami a ohnivými efekty, které si na vlastní kůži vyzkoušela i paní učitelka. Tři čtvrtě hodinka utekla jako voda a děti odměnily pana Hrubce velkým potleskem.