Zpracovatelé odpadu – MŠ Žďárská

Petra Tajzlerová  Sdílet článek na nebo

MŠ Žďárská – Zpracovatelé odpadu Na konci května naši MŠ navštívila lektorka Malé technické univerzity s projektem Zpracovatelé odpadu. A jak již název napovídá, tak se …

Zpracovatelé odpadu – MŠ Žďárská

MŠ Žďárská – Zpracovatelé odpadu

Na konci května naši MŠ navštívila lektorka Malé technické univerzity s projektem Zpracovatelé odpadu. A jak již název napovídá, tak se naši předškoláci dozvěděli vše o tom, jak odpad třídíme a do jakých kontejnerů dle barvy jej vhazujeme. Zjistili jsme, že roztříděný odpad se dále používá na výrobu některých dalších věcí, jako jsou plastové hračky, oblečení a mnoho dalšího. Děti velice zaujala ruční výroba papíru, na kterém jsme se všichni s nadšením podíleli. Věříme, že děti budou apelovat i na svoje rodiče, aby se všechen odpad z našich domácností pečlivě třídil.